תרגום סימולטני וציוד

זקוקים לשירותי תרגום סימולטני לכנסים, ועידות, מפגשים וירטואליים מכל הסוגים, תרגום עוקב בבית משפט או תרגום לאוזן של פגישות עסקיות? 

צוות המתרגמים והטכנאים המקצועי של חברת גילבר תרגומים ילווה אתכם בכל צעד, בכל סוג אירוע, בין אם בהרצאה או בכנס שאתם עורכים ויספק לכם ציוד תרגום סימולטני ושרות תרגום סימולטני מקצועי במגוון שפות.

תרגום סימולטני הינו סוג התרגום המאתגר והמהיר ביותר שקיים והוא מתבצע בזמן אמת: אדם אחד מדבר, דבריו מתורגמים בזמן אמת לשפה אחרת ומועברים באמצעות ציוד מתאים לשומע.

ביצוע תרגום סימולטני הוא משימה מורכבת הדורשת יכולת ריכוז והקשבה. משימה כזו דורשת מיקוד מוחלט ואת את טובי המתורגמנים וכמובן, את הציוד המתאים והמתקדם ביותר על מנת לאפשר לתרגום לזרום ללא עיכובים ותקלות.

מתרגמים סימולטניים הם בעלי הסמכה מיוחדת וכישורים שונים מהנדרש ממתרגמים בכתב. מתרגמים אלו  שולטים בשתי השפות שליטה מוחלטת וחסרת פשרות, וניחנו ביכולת קליטה ועיבוד מהירים, זריזות וחדות מחשבה ובעיקר, יודעים בדיוק באילו מילים לבחור בזמן אמת.

איך מתנהל תרגום סימולטני?

הצוות הטכני יגיע מבעוד מועד לפרוס את הציוד הנדרש, בזמן האירוע המשתתפים יקבלו אוזניות אלחוטיות וישמעו בו זמנית את המתרגם, ניתן באירוע אחד לתרגם למספר שפות בו זמנית.  בכל זמן האירוע יהיה נוכח במקום צוות טכני אשר ידאג לחיבור המתרגם היושב בתא אקוסטי ומחובר לעמדתו הכוללת סט אוזניות ומיקרופון המחוברים למערכת ההגברה של האולם ומצד שני לאוזניות המאזינים. במקרים בהם לא ניתן למקם תא אקוסטי בתוך האולם, אנו נדאג להושיב את המתרגם בחדר סמוך ונעביר לו באמצעות מצלמת וידאו במעגל סגור ומוניטור את הצילום של הנואם.

 באירועים קטנים יותר או באירועים בהם נדרשת תנועה של המתרגם והמאזינים נוכל להשתמש במערכת ציוד אלחוטית ניידת.

תרגום סימולטני מרחוק ניתן לבצע באמצעות אפליקציית זום וטלפונים ניידים

למתורגמנים שלנו יש שנים רבות של ניסיון מעשי בעבודה בכנסים, וועידות ואירועים בינלאומיים, שידורים חיים ברשתות הטלוויזיה בנאומים של אישים בכירים מכל העולם בכל התחומים.

התאמת סוג המתרגם וסוג הציוד הנדרש לאירוע שלכם היא בדיוק המשימה שלנו!

פנו עוד היום לאחד מהנציגים שלנו והוא ידע להתאים את סוג התרגום למתרגם ולציוד המתאים ביותר. אנו נעשה את כל הניתן כדי לעמוד בלוחות הזמנים המבוקשים במחיר הטוב ביותר !

דילוג לתוכן